ŹRÓDŁA SYNERGII DZIAŁAŃ ALFA AKTIV

Wysoka efektywność Alfa Aktiv kryje się w jej SAMOISTNEJ ZDOLNOŚCI do REGENERACJI. Łatwo to sprawdzić doświadczeniem. Jeżeli w buteleczce soku dojdzie do procesu fermentacji należy wstawić ją bez naktętki (otwartą) do lodówki na 3-5 dni. Po tym czasie powstanie w buteleczce ponownie pierwotny sok. Taki proces zachodzi jedynie w żywych organizmach. Czy znasz jakikolwiek sok, który po rozpoczętym procesie fermentacji potrafi sam się zregenerować?

 

JAK TO MOŻLIWE, ŻE ALFA AKTIV MA TAK SILNE DZIAŁANIE REGENERACYJNE ?

Nowoczesna Technologia Kondensacji - w Alfa Aktiv 7 % koncentratu soku (z aroni 3,5 %, porzeczki 3,5 %) odpowiada 112% naturalnego, czystego soku. Czy wiesz ile kg owoców codziennie musiałbyś zjeść, by nasycić swój organizm substancjami odżywczymi, które zawierają, jeśli z 16 l soku tworzymy 1 l koncentratu?

Nauka - wartościowe enzymy, witaminy i minerały zawarte w owocach i miodzie szybko giną w naturalnych warunkach. Dzięki potędze nauki dziś możemy zamknąć je w małej buteleczce i umożliwić Ci wygodną aplikację kiedykolwiek zechcesz​ i z efektami o jakich marzysz

Natura - organizm ludzki został zaprojektowany przez naturę i podlega jej prawom. Syntetyczne preparaty nigdy nie zastąpią naturalnej formy składników stworzonych w biochemicznych procesach roślin, które gwarantują przysfajalność substancji powyżej 95 %. Porzuć złudzenia, dzisiejsza dieta jest tak przetworzona i sztuczna, że zapewnienie odpowiedniej podaży substancji odżywczych jest możliwa jedynie dzięki suplementacji z najwyższej półki. Niemożliwe? Zastanów się? Ile surowych warzyw lub owoców ląduje codziennie na Twoim talerzu?

Alfa Aktiv odróżnia materię martwą od żywej, dzięki czemu jest w stanie ZIDENTYFIKOWAĆ: obumarłe komórki, zbędne produkty przemiany materii, substancje ksenobiotyczne, a następnie je WYELIMINOWAĆ.

Wydalanie toksyn w dobie zaawansowanej cywilizacji jest dla organizmu coraz trudniejsze, ponieważ podaż zanieczyszczeń stanowczo przewyższa możliwości redukcyjne komórek. W tej sytuacji organizm jest pozostawiony bez wsparcia i zaczyna chorować w coraz młodszym wieku na wszelakie choroby cywilizacyjne. Badania już dawno udowodniły, że po uwolnieniu komórek od toksyn mogą one ponownie podjąć swoje funkcje fizjologiczne. W odciążonych komórkach łatwiej zachodzą procesy biochemiczne, zwiększa się obrona przed atakami bakterii, wirusów, grzybów i pasożytów. Organizm zaczyna funkcjonować jak szwajcarski zegarek i dostaje wsparcie, które pozwala mu uniknąć chorób cywilizacyjnych lub je zlikwidować.

 

PRZETESTUJ ALFA AKTIV :

Do szklanego lub kamiennego pojemnika należy wsypać nieco popiołu papierosowego (martwa materia-toksyny) oraz nieco świeżego tytoniu wyjętego z papierosa (żywa materia). Następnie do tej mieszanki należy wlać nieco Alfa Aktiv.

Na Twoich oczach mieszanka zacznie się pienić i przez około minutę będzie wydzielała bardzo brzydki zapach. Po chwili popiół ulegnie rozpadowi na pojedyncze substancje składowe, natomiast żywa substancja, czyli świeży tytoń, nie zostanie naruszony.

Spłucz wszystko wodą z kranu, a utwierdzisz się w przekonaniu jak łatwo dzięki ALFIE organizm wypłucze z wodą toksyny.

Równowaga kwasowo-zasadowa to podstawa zapewnienia odpowiednich warunów dla wszelkich przemian biochemicznych. Jeśli PH wewnątrz nie jest właściwe, wszystkie procesy metaboliczne są zaburzone i następuje stopniowe osunięcie się "domina", czyli degeneracja organizmu prowadząca do chorób i przedwczesnej strości. Istnieje wiele substancji odkwaszających, są nimi minerały, antyoksydanty, witaminy, polifenole, nic jednak wielkiego dzięki nim się nie wydaży jeżeli polaryzacja błony komórkowej jest nieprawidłowa i szczelnie zamyka środowisko wewnętrzne komórki.atakami bakterii, wirusów, grzybów i pasożytów. Organizm zaczyna funkcjonować jak szwajcarski zegarek i dostaje wsparcie, które pozwala mu uniknąć chorób cywilizacyjnych lub je zlikwidować.

Aby błona komórkowa była przepuszczalna (odblokowana) potrzebna jest różnica potencjałów. Wewnątrz komórki ujemna, a na zewnątrz dodatnia.

Ponieważ zdrowe komórki są naładowane ujemnie (napięcie -60 mV), to mogą optymalnie pobierać substancje odżywcze. W następstwie m.in. stresu, złego odżywiania, szkodliwego pola magnetycznego urządzeń elektonicznych czy spożywania alkoholu do naszych komórek trafia bardzo dużo dodatnio naładowanych jonów H+. W dzisiejszych czasach dzieje się to praktycznie przez cały czas, dlatego komórki ciała również stają się naładowane dodatnio, a w następstwie zakwaszone, czyli chore. Wówczas dodatnie substancje odżywcze nie mogą już trafić do komórek (blokada błony komórkowej), które głodują, mimo, że przyjmujemy odpowiednią ilość pożywienia. W tej sytuacji jednocześnie toksyny zostają zamknięte wewnątrz komórki, co uniemożliwia ich wydalenie i jeszcze bardziej zaburza wydolność i funkcjonalność wszystkich procesów biochemicznych, które zwykliśmy nazywać ŻYCIEM.

 

UWAGA !

Alfa Aktiv jest nie tylko rodzajem odkwaszacza, ale dodatkowo RÓWNOCZEŚNIE niweluje blokady na błonach komórkowych, które mogą być oporne na zmianę PH. Poznaj siłę jonizacji, która dzięki nowatorskiej technice natychmiast zmienia polaryzację błony komórkowej.

 

NA CZYM POLEGA DWUFAZOWE DZIAŁANIE ALFA AKTIV ?

Alfa Aktiv wprowadza do organizmu wysoki stopień jonizacji, dzięki czemu dostarcza komórkom olbrzymią ilość elektronów. W komórkach natychmiast dochodzi do reakcji z protonami wchodzącymi w skład kwasów, które są neutralizowane - ODKWASZANIE.

Przebieg Procesu Odkwaszania z Alfa Aktiv

​Dzięki dostarczeniu silnie ujemnego potencjału redox, komórki odzyskują ładunek ujemny, przez co zmienia się polaryzacja błony komórkowej - odblokowanie komórki ( I FAZA ), a dodatnio naładowane minerały takie jak np. Mg++, Ca ++, K+, itd., ponownie mogą swobodnie wnikać do wnętrza komórki i wykonywać swoje funkcje ( II FAZA ). W ten sposób następuje dożywienie komórek (zwiększenie przysfajalności odżywczej o ponad 35 %), nawilżenie tkanek oraz przywrócenie wydolności metabolicznej organizmu do minimum 90 %.

Czy wiesz dlaczego świeże, naturalne powietrze jest takie zdrowe? Badania nad długowiecznością ludności terenów górskich wykazały, że tajemnica ta ukryta jest w jonizacji powietrza. Zastanów się chwilę! Jak wiele czasu na świeżym powietrzu Ty spędzasz w ciągu dnia? .......... a może w ciągu tygodnia lub ............ miesiąca?

Przykłady stężenia jonów powietrza:

Tereny wysokogórskie - 8 000 jonów/cm3

Las jodłowy - 700 jonów/cm3

Tereny miejskie - 200 jonów/cm3

Zamknięte, klimatyzowane pomieszczenia - 0-25 jonów/cm3

Alfa Aktiv - 6 000 jonów/cm3

Podobnie jak spacer po lesie, również pobyt w górach lub nad morzem sprawia, że czujemy się odświeżeni i wypoczęci. Dlaczego tak się dzieje? Wymienione miejsca podobnie jak Alfa Aktiv charakteryzują się wysokim stężeniem jonów ujemnych. Zjonizowane powietrze jest KLUCZEM dla wymiany tlenowej komórek.

 

DlLACZEGO TO WŁAŚNIE JONIZACJA DAJE TAKI PRZYPŁYW ENERGII ?

Organizm ludzki można porównać do fabryki produkującej Energię. Im więcej Energii ma do dyspozycji tym dłużej i na wyższym poziomie jest w stanie utrzymać zdrowie i młodość. Najwydajniejszym sposobem pozyskania Energii przy minimalnych stratach podczas produkcji jest Łańcuch Oddechowy, który funkcjonuje prawidłowo jeśli dostarczasz sobie dużo zjonizowanego powietrza (łańcuch transportu elektronów).

W schorzeniach przewlekłych np. w przypadku nowotworu, do wytwarzania Energii nie dochodzi już przez łańcuch oddechowy za pomocą tlenu, lecz za pośrednictwem glikolizy (fermentacji bez tlenu). Pozyskanie Energii w następstwie glikolizy jest jednak znacząco mniejsze niż produkcja ATP przez łańcuch oddechowy. Dla komórek oznacza to, że mogą one wytwarzać coraz mniej Energii z coraz większymi stratami przy jej produkcji. W efekcie nie są w stanie spełnić swoich funkcji i rozpoczyna się "gwałtowny spadek" na poziomie samopoczucia i wyglądu organizmu.

Powtórzmy pytanie? Jak dużo czasu w ciągu dnia spędzasz na świeżym powietrzu?

Alfa Aktiv równoważy niedobory jonów ujemnych i daje podstawy do produkcji dużej ilości Energii.

Alfa Aktiv jest silnym naturalnym przeciwutleniaczem, który chroni nasze komórki z wielką siłą przed atakiem wolnych rodników

Zmniejszenie stresu oksydacyjnego następuje dzięki obfitości:

  • Antycyjanów
  • Polifenoli
  • Żywych Enzymów
  • Witamin
  • Minerałów

Zwalczanie wolnych rodników jest szczególnie ważna u pacjentów z chorobą nowotworową, ponieważ przy radioterapii i chemioterapii powstaje ich bardzo wiele, i tak jak komórki rakowe atakują zdrowe tkanki. Również przy schorzeniach sercowo-naczyniowych wolne rodniki odgrywają wielką rolę. Podwyższony poziom homocysteiny we krwi promuje powstawanie zawału serca i udaru. Przy procesach zapalnych powstaje tak samo wiele wolnych rodników, które ze swojej strony wzmacniają zapalenie. Zatem ważne jest, aby likwidować wolne rodniki w każdej ilości i na bieżąco.

Alfa Aktiv podlega nieustannej kontroli labolatoriów GBA Gesellschaft fur Bioanalitik mbH w Hamburgu, które weryfikują każdą partię produktu pod względem czystości od:

  • herbicydów i pestycydów w wysokich stężeniach
  • grzybów pleśniowych i drożdży