SPOSÓB UŻYCIA

Zawartość buteleczki należy wypić bezpośrednio po wstrząśnięciu, najlepiej 15 minut przed posiłkiem lub co najmniej dwie godziny po jedzeniu.

Po jednej minucie od wypicia płynu z buteleczki wypij jedną szklankę wody, co zmaksymalizuje wchłanialność suplementu.

Podczas stosowania Alfa Aktiv zaleca się ograniczenie spożywania produktów na bazie mleka krowiego oraz alkoholu, ponieważ wpływają one hamująco na działanie suplementu.

Ponieważ preparat zwiększa przyswajalność składników odżywczych, w czasie jego stosowania zaleca się dbanie o zdrową dietę, jak i również o spożywanie dużej ilości niegazowanej wody. Dzięki temu maksymalizuje się efekt regeneracyjny i oczyszczający w Twoim organizmie.

Alfa Aktiv można stosować też zewnętrznie smarując nią niegojące się rany, zrogowacenia, owrzodzenia, jak i miejsca o zmianach alergicznych i zapalnych. Jeśli w trakcie stosowania zewnętrznego szczypie skóra powodując dyskomfort trudny do wytrzymania, to przez pierwsze 3 dni smaruje się zdrowy obszar ciała wokół, a po tym okresie aplikuje się Alfa Aktiv bezpośrednio na chore miejsce co spowoduje ustąpienie szczypania. W cięższych przypadkach można stosować okłady na bazie preparatu.

DAWKOWANIE

Dzieci : 3 - 10 lat pół buteleczki do dwóch razy dziennie

Dorośli : 1-2 buteleczek dziennie

Długość oraz ilość stosowania suplementu diety Alfa Aktiv zależy wprost proporcjonalnie od stopnia degeneracji komórek w tkankach i organach danej osoby. Intensywność procesu chorobowego oraz styl życia (wraz z dietą), warunkuje czas potrzebny do usunięcia niekorzystnych zmian w organizmie.

PRZECHOWYWANIE

Alfa Aktiv przechowujemy w zamkniętym, firmowym opakowaniu, które zamknięte działa jak termos zabezpieczający ją przed światłem i temperaturą (spoza zakresu należytego przechowywania suplementu, który mieści się w przedziale : 5-35 ºC). Zamknięte opakowanie firmowe posiada również funkcję odpromiennika, chroniącego preparat przed promieniowaniem elektromagnetycznym. W przypadku poddania Alfa Aktiv działaniu powyższych negatywnych czynników poza zamkniętym opakowaniem firmowym na okres powyżej dwóch tygodni, możliwy jest znaczny spadek jonizacji.