KLUB FORMA – jesteśmy młodym i nowoczesnym klubem fitness usytuowanym w samym sercu Częstochowy.
Naszą największą wartością są ludzie, którzy z nami pracują oraz atmosfera, którą tworzymy. Jesteśmy zespołem kochającym zdrowy styl życia, a naszym celem jest propagowanie go wśród naszych klubowiczów. Zatrudniamy najlepszych instruktorów fitness oraz trenerów personalnych, a każdego z nich cechuje duże doświadczenie. Po prostu są specjalistami w swojej dziedzinie.
Ważne dla nas jest, aby nasi klubowicze czuli się u nas,  jak u siebie w domu. KLUB FORMA to miejsce, w którym pracownicy mają czas dla ciebie, tutaj poczujesz, jak bardzo nam na tobie zależy.
Nasi trenerzy i instruktorzy są cały czas do twojej dyspozycji, służą pomocą w rozpisaniu planu treningowego, ukierunkowanego na te części ciała, które pragniesz wzmocnić, wyszczuplić czy wymodelować. Nieocenioną pomocą jest ich obszerna wiedza i doświadczenie, jak również sprzęt pozwalający przeprowadzić dokładną analizę twojego organizmu. Posiadamy urządzenie, dzięki któremu w kilka chwil sprawdzimy m.in. procentową ilość mięśni i tłuszczu w organizmie, BMI, określimy budowę ciała oraz dokonamy oceny segmentowej całego organizmu. Dzięki temu, stworzymy plan „szyty” na twoja miarę!
http://forma.czest.pl/